Benediktinské prebiotikum: Přírodní pomocník pro zdravé střeva a trávení

Dneska se podíváme na něco opravdu zajímavého a unikátního, co se týče péče o naše zdraví. Jde o Benediktinské prebiotikum ve formě cucajících pastilek s inulinem, které napomáhají normální funkci střevního traktu a zažívání. Tyto pastilky mají jedinečné příchutě, jako levandule, borůvka, skořice a šípek, které přináší další zdravotní výhody. Tak pojďme na to!

Benediktinské prebiotikum: Co to vlastně je?

Benediktinské prebiotikum je cucající pastilka s inulinem a příchutěmi, která napomáhá normální funkci střevního traktu a zažívání. Prebiotika jsou bez cukru a nabízí čtyři příchutě: levandule, borůvka, skořice a šípek. Čekankový inulin přispívá k normální funkci střev zvýšením četnosti stolice. K dosažení příznivého účinku je zapotřebí denní dávka 12 g čekankového inulinu.

Výhody jednotlivých příchutí Benediktinského prebiotika

Každá příchuť Benediktinského prebiotika přináší specifické výhody:

  • Levandule: Extrakt z levandule přispívá k relaxaci, duševní pohodě a normálnímu trávení.
  • Borůvka: Extrakt z borůvky je přírodním antioxidantem a napomáhá obranyschopnosti (odolnosti) organismu.
  • Skořice: Extrakt ze skořice přispívá k normálnímu trávení, osvěžení těla a normální hladině glukózy v krvi.
  • Šípek: Extrakt z šípku je přírodním antioxidantem a napomáhá přirozené obranyschopnosti (odolnosti) organismu, normální činnosti močového měchýře, ledvin, trávení, dýchacího systému, normálnímu stavu pokožky a kloubů.

Často kladené otázky

Jak se užívá Benediktinské prebiotikum?

Benediktinské prebiotikum se užívá ve formě cucajících pastilek. Doporučená denní dávka je dostatečné množství pastilek pro dosažení 12 g čekankového inulinu.

Jsou tyto prebiotické pastilky vhodné pro diabetiky?

Ano, Benediktinské prebiotické pastilky jsou vhodné pro diabetiky. Jsou slazené pouze stévií a sukralózou, což neovlivňuje glykemický index.

Jak dlouho trvá, než se projeví účinky Benediktinského prebiotika?

Účinky Benediktinského prebiotika se mohou projevit různě rychle u různých jedinců. U některých lidí mohou být pozorovány zlepšení zažívání a střevní funkce již po několika dnech, zatímco u jiných může být potřeba několik týdnů pravidelného užívání.

 

Benediktinské prebiotikum je skvělým způsobem, jak podpořit zdraví střevního traktu a zažívání. Cucající pastilky s inulinem a jedinečnými příchutěmi, jako levandule, borůvka, skořice a šípek, nabízejí příjemnou a bezcukrovou alternativu pro ty, kteří hledají způsob, jak zlepšit své zdraví a pohodu. S různými příchutěmi k dispozici, můžete najít tu pravou variantu, která vám bude vyhovovat. Ať už jste diabetik nebo se jen snažíte podpořit své zažívání, Benediktinské prebiotikum je tu pro vás!

 

Prohlédnout nabídku prebiotik